Czy ogień boi się strażaka? Ile waży astronauta? 60 pytań, po 30 na książkę. I odpowiedzi totalnie wyczerpujących temat. Właśnie to znajduje...

Ile waży astronauta? Czy ogień boi się strażaka? 30 pytań...

By | 18:00 Napisz komentarz

Czy ogień boi się strażaka? Ile waży astronauta? 60 pytań, po 30 na książkę. I odpowiedzi totalnie wyczerpujących temat. Właśnie to znajduje się w dzisiejszych dwóch nowościach!


Recenzja filmowa:


Co trzeba zrobić, aby zostać astronautą? Jak wygląda życie na orbicie? Ile waży astronauta? Co jest największym zagrożeniem kosmicznych lotów? No nie mówcie, że nigdy sobie żadnego pytania dotyczącego codzienności w przestrzeni kosmicznej, nie zadaliście :) To jest prawdopodobnie jedna z najbardziej fascynujących dziedzin życia - to, co dzieje się ponad naszą planetą. Niezbadany, obcy "świat" próżni i gdzieś tam wśród tego mała stacja kosmiczna. A na niej odważni astronauci. To właśnie o nich jest ta książka i o wszystkim, co się tyczy tematu wypraw w kosmos. Pytania i ciekawostki, o których nikt ci w szkole nie powie - jeżeli sam nie przeczytasz, nie będziesz znać odpowiedzi :)

A jak sytuacja wygląda ze strażakiem? Jak ciężki strój musi na sobie nosić? Jakie czyhają na niego zagrożenia? Co jeszcze poza gaszeniem pożarów należy do zadań strażaka? Jak wygląda wóz strażacki od środka? 30 pytań i wyczerpujących odpowiedzi dotyczących życia strażaka, a wszystko to w towarzystwie kolorowych ilustracji.Książki z tej serii są niesamowite! Totalnie wyczerpują temat i odpowiadają na prawdopodobnie większość pytań, jakie dzieci byłyby w stanie zadać. Przybliżają nam zawody i w ciekawy sposób opowiadają o ludziach, którzy je wykonują. Myślę, że warto znać tę serię.


www.wydawnictwo-dragon.pl


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: