Pamiętniki Wisienki , czyli seria komiksów wydawnictwa Egmont o niezwykle sympatycznej dziewczynce, która lubi stawać się detektywem. Rozwią...

Pamiętniki Wisienki tom 3 w zimowych klimatach

By | 10:00 Napisz komentarz

Pamiętniki Wisienki, czyli seria komiksów wydawnictwa Egmont o niezwykle sympatycznej dziewczynce, która lubi stawać się detektywem. Rozwiązuje zagadki, docieka prawdy. To interesująca i piękna seria komiksowa.


Recenzja filmowa:


Graficznie - jest fantastycznie. Ilustracje nie są przeładowane emocjami i dynamiką jak to w komiksach bywa, ale są bardzo ciekawe. Delikatne, subtelne. Takie inne, niż zazwyczaj w tego typu literaturze można spotkać.


Komiks przeplata się z pamiętnikiem pisanym przez Wisienkę. Poznajemy więc przygody głównej bohaterki z punktu widzenia obserwatora, ale także jej oczami. Opowiada nam o tym, co się u niej dzieje. Co aktualnie zaprząta jej myśli.


W tym zimowo-świątecznym tomie będzie dużo śniegu, trochę choinki i pewna introligatorka, której nie cieszy nic. A znalezisko w jej pracowni tylko utwierdza Wisienkę w tym, że wraz z przyjaciółkami muszą się dowiedzieć, o co chodzi. Co się stało. Kim jest introligatorka i co przeżyła..?

Seria o Wisience to poruszające historie zwykłych, niezwykłych ludzi - których dziewczynka spotyka na swej drodze. Zamknięte w pięknej oprawie, wciągają w swój świat. Warto je znać.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: