Dziś znów nasza ulubiona książkowa seria. Wiem, mamy ich mnóstwo! Ale nic na to nie poradzę, dziewczyny bardzo lubią czytać, a te ulubione s...

Minecraft: Zagadka Lochów

By | 10:00 Napisz komentarz

Dziś znów nasza ulubiona książkowa seria. Wiem, mamy ich mnóstwo! Ale nic na to nie poradzę, dziewczyny bardzo lubią czytać, a te ulubione serie (których jest z kilkanaście...) regularnie zaopatrywane są w kolejne tomy. Tym razem w nasze łapki trafiła nowość Minecraft: Zagadka Lochów.

Recenzja filmowa:


To opowieść o szkolnej paczce, która za sprawą nauczycielki, trafia do świata Minecrafta. W książkach nawet na pierwszy rzut oka doskonale widać, kiedy przyjaciele są w grze, a kiedy w rzeczywistości - po ilustracjach. Czcionka jest niezwykle różnorodna, co Martynce bardzo się podoba. Nie sprawia to absolutnie problemów z jej rozczytaniem, o co miałam zapytanie.


To kolejny już tom serii, mamy tutaj całkiem nowe wydarzenia, tym razem jak tytuł wskazuje, trafimy z bohaterami do lochów. Jest bardzo ciekawie! Kroniki Woodsword wciągają i zaskakują. Akcja dzieje się raz w świecie rzeczywistym, raz w grze. Dzieciaki kombinują, planują, przewidują... Dzieje się tutaj na prawdę dużo.


Myślę, że ta seria sprawdzi się świetnie jako prezent dla fanów Minecraft! I zachęci do czytania dzieciaki, które nie za bardzo lubią sięgać po książki, ale uwielbiają minecraftowy świat. Na pewno pochłonie ich akcja książki.www.egmont.plNowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: