Tak mi się ona kojarzy! Te ilustracje tak charakterystyczne, tak piękne no i opisy wnętrz z tej książki... Stare Radio: Wszystko gra! to ks...

Stare Radio: Wszystko gra - Historia rodem z PRLu :)

By | 10:00 Napisz komentarz

Tak mi się ona kojarzy! Te ilustracje tak charakterystyczne, tak piękne no i opisy wnętrz z tej książki... Stare Radio: Wszystko gra! to książka niezwykła!


Recenzja filmowa:


Jaś mieszka z rodzicami, dziadkami i dwójką starszych braci z którymi dzieli pokój. Zawsze gdy przychodzą do nich koledzy, Jaś zmuszony jest chodzić do pokoju dziadków. Tak na prawdę lubi to, bo razem z babcią i dziadkiem miło spędza czas. I pewnego razu odkrywa w ich szafie radio. Stare radio.


Okazuje się, że radio to nadaje audycje z przeszłości! Jaś w tajemnicy wysłuchuje kolejnych i kolejnych... Dowiaduje się wielu rzeczy, które działy się od momentu wprowadzenia stanu wojennego. Wydaje mu się również, jakby ktoś wzywał pomocy poprzez SOS!


Stare Radio to niesamowita książka z bardzo oryginalnymi ilustracjami. W życiu Jasia wiele się w trakcie trwania opowieści dzieje, czego oczywiście będziemy świadkami. To wartościowa i piękna historia, którą warto znać!www.wilga.com.plNowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: