Człekozwierz: Co nas łączy ze zwierzętami? to nowość z serii ART wydawnictwa Harper Kids (dawniej Egmont), która jest niesamowicie piękną, ...

Człekozwierz, czyli co nas łączy ze zwierzętami..?

By | 10:00 Napisz komentarz

Człekozwierz: Co nas łączy ze zwierzętami? to nowość z serii ART wydawnictwa Harper Kids (dawniej Egmont), która jest niesamowicie piękną, wartościową i ciekawą książką!


Recenzja filmowa:


Intrygujący tytuł, prawda? I trzeba przyznać, że jest on idealnym wstępem do tej lektury. Idealnie odzwierciedla jej wnętrze. Z książki poznamy zwierzęta - te duże i całkiem malutkie, które w pewnym sensie podobne są do człowieka. Na przykład mrówki i ich uprawy. Albo ryby i ich hodowle. Walki żyraf, słonie które rozpoznają się w lustrze, głosujące pszczoły! Śluzowce rozwiązujące zagadki, a co robi bonobo..? Wiecie w ogóle kto to taki? :)


Książka jest piękna, ten dopisek ART zresztą nam o tym mówi - że jej wnętrze będzie bardzo artystyczne. To ogromna dawka ciekawej i wartościowej wiedzy, o której nie tylko dzieci chętnie przeczytają - uwierzcie mi, że wy, rodzice, też!


Są takie książki, które bardzo się na tle innych wyróżniają, które na prawdę warto znać. Człekozwierz do nich należy.www.egmont.pl


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: