Hania Humorek to dziewczynka, którą wiele kilkulatek już polubiło, a wiele jeszcze jej nie odkryło. Hania to starsza siostra Smrodka, to re...

Hania Humorek ratuje świat i zostaje gwiazdą!

By | 10:00 Napisz komentarz

Hania Humorek to dziewczynka, którą wiele kilkulatek już polubiło, a wiele jeszcze jej nie odkryło. Hania to starsza siostra Smrodka, to rezolutna dziewczynka z którą bez trudu można się utożsamić. I zdecydowanie się ją lubi.


Recenzja filmowa:


Tom 2 i tom 3 przygód Hani Humorek dziś mam przed sobą. Oba mają ilustracje w klimacie książkowym i są tak samo wciągające! Jeżeli znacie książki o Hani wiecie, o czym piszę. Jeżeli nie znacie - może zechcecie to zmienić..? :)


Hania Humorek zostaje gwiazdą. A właściwie taki ma plan, gdyż zazdrości koleżance zdjęcia w gazecie, tacie wygrania konkursu radiowego, a jej młodszy brat po nietypowych narodzinach znalazł się w telewizji. I tylko Hania nie jest popularna. Takie wrażenie odnosi nasza bohaterka. I chce zrobić wszystko, aby stać się popularną. Chce być gwiazdą!


Hania Humorek ratuje świat to opowieść utrzymana w eko nurcie, w której nasza bohaterka będzie próbowała na różne, przeróżne sposoby ten tytułowy świat uratować. Co z tego wyniknie..? O tym w książce!


I choć ostatnio jakiejś mega giga miłości do Hani nie ma ze strony moich dziewczyn, to ja przyznam, że lubię Hankę. Książki o niej są ciekawe, humorystyczne i nie sposób się oderwać od czytania.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: