Najpiękniejsze Opowieści to seria książek wydawnictwa Harper Kids, z pięknymi bajecznie kolorowymi ilustracjami i treścią nową, lub doskona...

Klasyczne bajki Disneya i całkiem nowe Księżniczki

By | 18:00 Napisz komentarz

Najpiękniejsze Opowieści to seria książek wydawnictwa Harper Kids, z pięknymi bajecznie kolorowymi ilustracjami i treścią nową, lub doskonale nam znaną - bowiem w księżniczkach historie są zupełnie nowe, a klasyka to klasyczne bajki Disneya!


Recenzja filmowa:


Disney klasyka to bajki, które znam z dzieciństwa i które uwielbiam! Jest Bambi, Księga Dżungli, Król Lew, Piotruś Pan, Alicja w Krainie Czarów... Klasyczne disneyowskie ilustracje i opowieści, w których zawarte zostało wszystko to, co najważniejsze - i co pamiętam z książek z dzieciństwa! Czytałam tę książkę ze wzruszeniem, bo właśnie czegoś takiego od lat poszukiwałam - z bajkami, które miałam i zaczytywałam się nimi będąc dzieckiem, z disneyowskimi ilustracjami które jako jedyne do tych bajek uznaję :) I dziś mogę powiedzieć, że znalazłam. I strasznie kocham tę książkę!A w drugiej książce Disney księżniczka są doskonale znani nam bohaterowie, w nowej odsłonie, w nowych historiach, z nowymi przygodami. Mamy tu m.in Vaianę, Mulan, Małą Syrenkę i dużo, na prawdę dużo innych księżniczek! I oczywiście klasyczne, bajeczne ilustracje które nadają książce niesamowity klimat. Cudeńko!
Te dwie nowości to nie lada gratka dla fanów disneyowskich bajek. Ja się zdecydowanie do nich zaliczam i cieszę się ogromnie, że wreszcie mamy klasyczne opowieści w tak pięknym wydaniu. Bo że te całkiem nowe czytamy z dużym zaciekawieniem, chyba wspominać nie muszę..


www.egmont.pl


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: