Gra Smart Bingo: Koty to jedna z wielu edukacyjnych gier Kapitana Nauka, która bawi i uczy. Z Bingo kotami ćwiczymy spostrzegawczość i konc...

Gra Smart Bingo: Koty

By | 18:00 Napisz komentarz

Gra Smart Bingo: Koty to jedna z wielu edukacyjnych gier Kapitana Nauka, która bawi i uczy. Z Bingo kotami ćwiczymy spostrzegawczość i koncentrację, a także logiczne myślenie. A przy tym mamy świetną zabawę!


Recenzja filmowa:


Bingo! Krzyczy osoba, która jako pierwsza zakryje rząd kotów lub kłębków wełny. O tym, jakie pola zakrywamy, decyduje koło. Plansze są dwustronne i możemy zdecydować, czy gramy z kotami, czy z kolorami. Świetna jakość elementów sprawia, że będzie to gra na lata! Kapitana Naukę znamy od lat, na naszych półkach niejedna gra jest, wciąż w doskonałym stanie, mimo setek czy tysięcy przeprowadzonych rozgrywek. Również z dwulatką (trzy lata temu)


Bingo to gra od jednego do czterech graczy, a do dyspozycji są cztery warianty gry, lekko się między sobą różniące. Opowiadam o nich w filmie - zachęcam do obejrzenia.


Możemy zagrać zakrywając wszystkie koty czy kłębki w wylosowanym kolorze, albo możemy ustalić, że zakrywamy wszyscy jednocześnie tylko jedno pole. Lub też każda osoba losuje dla siebie i zakrywa. Wersja dla jednego gracza może być o różnym stopniu trudności. Bingo to bardzo przyjemna gra, która fajnie dostosowuje się do zaawansowania graczy. Uczy strategicznego myślenia, planowania ruchów, pozwala trenować koncentrację. No i sprawia przy tym dużo frajdy!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: