Fibi i Jednorożec: Galopem przez Święta to czwarty tom serii Komiksy są super! wydawnictwa Egmont, dzięki któremu wgalopujemy w ten świątec...

Fibi i Jednorożec galopują przez Święta

By | 10:00 Napisz komentarz

Fibi i Jednorożec: Galopem przez Święta to czwarty tom serii Komiksy są super! wydawnictwa Egmont, dzięki któremu wgalopujemy w ten świąteczny czas z dużą dawką humoru!


Recenzja filmowa:


Marigold jest jednorożcem, który ma swoje humorki. Jest dość specyficzna, ale niezwykle w tym wszystkim urocza. Fibi ją bardzo lubi, spędzają ze sobą dużo czasu i wiele różnych, nie tylko zabawnych sytuacji je spotyka.


Okładka i tytuł komiksu sugerują, że mamy tutaj świąteczne klimaty. I po części tak jest, ale zdecydowanie mniej, niż się spodziewałam przed lekturą :) Nie jest to komiks typowo świąteczny, co nie zmienia faktu, że jest zabawny, humorystyczny i czyta się go z przyjemnością!


Seria Fibi i Jednorożec jest świetnie zilustrowana, czyta się ją z uśmiechem, a lektura sprawia mnóstwo frajdy zarówno młodszym, jak i starszym czytelnikom. Chyba nie da się nie lubić charakterystycznej Marigold.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: