Przychodzi taki czas w życiu prawdopodobnie każdego rodzica dziewczynki, kiedy zastanawia się - jaką lalkę córeczce podarować? Ich wybór jes...

Lalka Natalia - Chodzi, śpiewa i ma wózek z dzidziusiem

By | 18:00 Napisz komentarz

Przychodzi taki czas w życiu prawdopodobnie każdego rodzica dziewczynki, kiedy zastanawia się - jaką lalkę córeczce podarować? Ich wybór jest ogromny! Natalia Collection ma w swojej ofercie bardzo dużo lalek, z których o dwóch wam bardzo dokładnie opowiem. Dziś jedna z nich - Chodząca mamusia z córeczką.


Recenzja filmowa:


Lalka ma 41cm i chodzi! Pierwszy raz w życiu miałam w swych łapkach chodzącą lalkę. Wiecie, jak uwielbiam zabawki, możecie więc wyobrazić sobie moją radość z tego powodu. Lalka chodzi i śpiewa. Jest niesamowicie wesoła i przyjacielska. Według producenta jest mamusią, ale u nas to Oliwia jest mamą wszystkich lalek - Natalia przejęła więc funkcję starszej siostry tego malutkiego bobaska w wózku.


Przyznam, że lalka przeszła u nas crashtesty. Oliwia nie dopilnowała gdy chodziła po stole i spadła dwa czy trzy razy... Oczywiście nie polecam tego w domu! Ale musicie wiedzieć, że takie zdarzenie miało u nas miejsce, a lalka to przetrwała bez uszczerbku. Wykonana jest z tego samego materiału, co wszystkie lalki-bobasy. Tylko nóżki ma plastikowe, prawdopodobnie z tego powodu, aby łatwo i lekko mogła nimi ruszać, gdy chodzi. Lalka wypowiada cztery frazy i śpiewa dwie piosenki - uroczym, dziewczęcym głosem.


Lala skradła serduszka moich dziewczyn i sprawiła im ogrom radości! Chodzące lalki wbrew pozorom nie zdarzają się zbyt często - a Natalia Collection ma zdecydowanie największy ich wybór w swojej ofercie. 


Spójrzcie, czyż one nie są do siebie podobne..? Jak mamusia i córeczka :)


Bobaska można rozbierać i bez problemu nawet wykąpać - jest on typowym bobasem, z tworzywa które można zanurzać w wodzie, nie ma elementów interaktywnych jak duża lalka, więc nic mu się nie stanie w zetknięciu z wodą. Wózek dzidziusia jest plastikowy, lekki i nie zarysowuje paneli - na naszej podłodze nie ma śladu po wędrówkach lalki z wózkiem. Koniecznie obejrzyjcie film, tam pokazuję jak lalka fajnie chodzi!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: