Seria Biblioteka Bajek wzbogaciła się o dwa nowe tytuły! Totalnie bajkowe, disneyowskie, z całkiem nowymi historiami. Zaglądamy do wnętrz.....

Biblioteka bajek Disney - Bajeczne, bajkowe książki

By | 18:00 Napisz komentarz

Seria Biblioteka Bajek wzbogaciła się o dwa nowe tytuły! Totalnie bajkowe, disneyowskie, z całkiem nowymi historiami. Zaglądamy do wnętrz..? :)


Recenzja filmowa:


Oczywiście, że zaglądamy! I standardowo nie zdradzę treści książek, bo nie o to chodzi abym wam opowiadała o czym są historie. Są super! I całkiem nowe i to musi wam wystarczyć :)


Książki są bajecznie kolorowe, pełne disneyowskich bohaterów znanych nam z klasycznych bajek. Bardzo lubię, gdy powstają takie lektury - można poczytać o swoich ulubionych bohaterach w całkiem innej odsłonie.


Mulan, Kopciuszek, Aryskotraci, Śpiąca Królewna, Vaiana, Królewna Śnieżka, 101 Dalmatyńczyków... To tylko malutka część bohaterów, którzy w tych dwóch cudownych książkach się znaleźli.
Bardzo lubimy tę serię! A jeżeli jej nie znacie, to warto to zmienić. Książki z Biblioteki Bajek są pięknie wydane i ciekawe. Czyta się je z przyjemnością.


www.egmont.pl


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: