Niezbędnik świąteczny wydawnictwa Wilga to tegoroczna premiera, którą przeczytałyśmy jednym tchem! Przeczytałyśmy opowiadania, poznałyśmy c...

Niezbędnik świąteczny - Książka z opowiadaniami, ciekawostkami i zadaniami

By | 10:00 Napisz komentarz

Niezbędnik świąteczny wydawnictwa Wilga to tegoroczna premiera, którą przeczytałyśmy jednym tchem! Przeczytałyśmy opowiadania, poznałyśmy ciekawostki, a teraz, przez cały grudzień aż do Świąt, będziemy tworzyć...


Recenzja filmowa:


Książka ta pełna jest DIY - od kalendarza adwentowego zaczynając, poprzez pierniczki, po świąteczne ozdoby. Zdecydowanie dużo tutaj tego! Książka idealnie sprawdzi się jako prezent dla miłośnika prac plastycznych. Podzielona na rozdziały, z których najpierw jest rozdział z opowiadaniem, następnie z ciekawostką i z twórczością. I tak dalej, w kółko: opowiadanie, ciekawostka, praca do stworzenia.


Przepiękna, kolorowa, wartościowa i zdecydowanie warta przeczytania - taka właśnie jest ta pozycja. Poznamy historię Mikołaja, jego elfów i innych mieszkańców miasteczka, przeczytamy o ich perypetiach i o tym, co się dzieje zanim Mikołaj wyruszy w podróż w ten najważniejszy dzień w roku. I co tam się po drodze wydarzy... Opowiadanie jest urocze i ciekawe i myślę, że bardzo spodoba się dzieciom.


Niezbędnik świąteczny to jedna z fajniejszych tegorocznych świątecznych premier! Warto zwrócić na niego uwagę, przeczytać, podsunąć dziecku strony z pracami twórczymi - są bardzo czytelne, na dodatek zilustrowane, więc bez problemu można wszystko, co zostało tutaj przedstawione, wykonać w domu.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: