Aniołek - lalka, która śpiewa kolędy . Zna cztery kolędy i jedną modlitwę. To bestseller serii Natalia Collection! I kolejna wspaniała zabaw...

Aniołek, który śpiewa kolędy.

By | 09:00 Napisz komentarz
Aniołek - lalka, która śpiewa kolędy. Zna cztery kolędy i jedną modlitwę. To bestseller serii Natalia Collection! I kolejna wspaniała zabawka Artyk, o której mogę wam opowiedzieć.

Recenzja lalki na YouTube:


Koniecznie obejrzyj film, tam pokazuję jak lalka działa, co mówi i co śpiewa.

Aniołek jest przepiękny. Ma uroczą buzię, śliczne oczka, prawdziwe rzęsy. Jego skrzydełka mienią się kolorami w studyjnym oświetleniu, w rzeczywistości są białe. Lalka ma medalion, który po naciśnięciu sprawia, że to małe cudeńko zaczyna "żyć".


Choć wcale nie takie małe - lalka jest całkiem duża. Wykonana z tworzywa jak każda inna lalka, ma piękną śnieżną suknię i poza kolędami, będzie do nas mówić, zagadywać, zadawać pytania. Wszystko to gdy naciśniemy jej medalion, a gdy chcemy usłyszeć Aniele Boży - musimy podnieść lalki ręce w górę.


Aniołek nie ma regulacji głośności, ale naszym zdaniem nie jest zbyt głośny. Ma miły, dziewczęcy głos i myślę, że dzieci będą nim oczarowane. Moje dziewczyny są lalką zachwycone, śpiewają z nią kolędy, opiekują się nią jak każdym innym bobasem.


Coś czuję, że do wielu domów do których z okazji Mikołajek czy Świąt Bożego Narodzenia Natalia trafi, wniesie sporo świątecznej, zimowej, rodzinnej atmosfery. Bo czyż można ją nie polubić..? Nie wydaje mi się.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: