O grze Minecraft zapewne każdy rodzic słyszał. Trudno odciągnąć od niej dzieciaki, ale jest na to jeden sposób - Minecraft w wersji książkow...

Minecraft tom 3 komiksu

By | 09:00 Napisz komentarz
O grze Minecraft zapewne każdy rodzic słyszał. Trudno odciągnąć od niej dzieciaki, ale jest na to jeden sposób - Minecraft w wersji książkowej! Tym razem pokażę wam trzeci tom serii wydawnictwa Egmont pod tytułem Minecraft właśnie.

Recenzja komiksu:


Paczka przyjaciół, których poznajemy w poprzednich częściach, w tym tomie odkryje całkiem nowy, nieznany zakątek Netheru. A doprowadzi ich tam uszkodzony portal. Grace, jako specjalistka od Netheru ma im pomóc w eksplorowaniu go, jednak w pewnym momencie zacznie ją to przytłaczać. Czyhające zagrożenie sprawi, że nie będzie mogła sobie poradzić z ciężarem, który spoczywa na jej ramionach.


Czy poradzą sobie z tym, co w bastionie jest? Powiem tylko tyle - przygoda goni przygodę! Jak na serię Minecraft przystało, mamy tu świetny klimat - momentami możemy poczuć się, jakbyśmy to my byli w grze. Dużo się dzieje, myślę że fani gry Minecraft nie zawiodą się!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: