Kamila i konie to seria komiksowa wydawnictwa Egmont, którą moja starsza córka ukochała sobie niesamowicie. Ona lubi konie, bardzo lubi. Na...

Kamila i Konie tom 3

By | 09:00 Napisz komentarz
Kamila i konie to seria komiksowa wydawnictwa Egmont, którą moja starsza córka ukochała sobie niesamowicie. Ona lubi konie, bardzo lubi. Na każdy kolejny tom czeka niecierpliwie!

Recenzja komiksu Kamila i konie:


Kamila kocha konie. Od jakiegoś czasu należy do klubu jeździeckiego i wraz z koniem Oceanem przeżywa niesamowite przygody! Jej młodsza siotra Anais wraz ze złośliwym, ale uroczo zabawnym kucykiem Pomponem dotrzymują im kroku, a wraz z nimi paczka koleżanek - razem opiekują się zwierzętami, jeżdżą konno, stawiają czoła codzienności.


To zbiorczy komiks, który zawiera trzy oryginalne tomy, każdy zakończony szkicami i informacjami ze świata Kamili. Dynamiczne ilustracje i ogromna dawka humoru tworzą mieszankę wybuchową! Tak twierdzi moja córka :) I ja się z nią zgadzam.


Każda strona to inna sytuacja, inna scenka, z tytułem na górze - ale wszystkie dzieją się w świecie Kamili i Oceana i są ze sobą w mniejszym lub większym stopniu powiązane. Mimo, że czasem przeskok z miejsca na miejsce jest diametralny.


To komiks idealny dla miłośników tych pięknych stworzeń. I może to idealny sposób, by rozbudzić w dziecku miłość do czytania..?
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: