W cieniu drzew: Podmuch zimy to druga część komiksu wydawnictwa Egmont, która ma niespotykany jak na komiksy format! W tym tomie zdecydowan...

W cieniu drzew: Podmuch zimy

By | 09:00 Napisz komentarz
W cieniu drzew: Podmuch zimy to druga część komiksu wydawnictwa Egmont, która ma niespotykany jak na komiksy format! W tym tomie zdecydowanie dmucha zimą :)

Recenzja komiksu:


Niewielki format, twarda oprawa ale z okładką miękką prawie jak poduszka. Takie wydania są przepiękne! Bardzo je lubię.
Pierwsza część serii jest o borsuku i jesiennych klimatach. Tu mamy opowieść o lisku, którego w środku zimy spotykają niekoniecznie miłe wydarzenia.


Liska prześladuje pech. A raczej szalik, który jest mu za duży i ciągle płata mu figle. Raz go przez przypadek przydeptuje i się wywraca. Innym razem zahaczony o gałąź czerwony materiał zrzuca liska z górki. Owija się wokół niego, a raz nawet go dusi. Wszystkiemu gdzieś tam ukradkiem przygląda się lisiczka i ma niezły ubaw. Lisek bardzo chciałby jej zaimponować, ale szalik z nim nie współpracuje. Wygląda na to, że nie ma szans u lisiczki, która tak mu się podoba. Ale czy na pewno..?


Lisek porzuca szalik. Zabiera go lisiczka i... Albo nie, nie zdradzę. Koniecznie przeczytajcie!


Komiks należy do serii Mój pierwszy komiks, która przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia. Jak tylko dziecko zacznie samo czytać, jestem pewna że poradzi sobie z lekturą tej niewielkiej książeczki. Nie ma tu dużo tekstu, jest za to niesamowity zimowy klimat, który prawie że aż czuć na skórze :) Świetnie się go czyta pod kocem, z kubkiem gorącego kakao na rozgrzewkę.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: