Lalka Natalia z pieskiem pluszowym to kolejna nasza nowość od marki Artyk, która skradła serduszka dziewczyn. Jest mięciutka - jak szmacian...

Interaktywna lalka Natalia z pieskiem pluszowym

By | 09:00 Napisz komentarz
Lalka Natalia z pieskiem pluszowym to kolejna nasza nowość od marki Artyk, która skradła serduszka dziewczyn. Jest mięciutka - jak szmaciana laleczka! A w dodatku interaktywna.

Recenzja lalki:


Malutki, pluszowy piesek ma doczepioną smycz ze wstążki, a wraz z nim otrzymujemy miskę, kość i piłeczkę. Piesek ma wszystko, czego potrzebuje by szczęśliwie żyć u boku naszej lali :)


Lalka nie siedzi ani nie stoi samodzielnie, gdyż jest wykonana z miękkiego materiału - ma tylko częściowo twarde ręce, nogi i oczywiście głowę. Korpus przypomina ten, który mają szmaciane lalki. Jednak zawiera on w sobie pewną niespodziankę, a mianowicie element grający, dzięki któremu lalka śpiewa i mówi. W dodatku można go wyciągnąć! Nie jest podłączony żadnymi kabelkami do lalki, po prostu wsuwa się go w specjalną kieszonkę na jej klatce piersiowej. Radzę zawsze pamiętać o wyciąganiu elementu jeżeli dziecko ma chęć iść z lalką spać, gdyż nie mamy tu włącznika, a lalka uruchamia się po naciśnięciu całego elementu interaktywnego - więc gdy maluch zaśnie, może ją przez przypadek uruchomić. Na szczęście bez problemu wyciągniemy ten element i lalka staje się wspaniałą, milutką towarzyszką snu.


Zabawkę możemy rozebrać ze spodenek i tuniki. A gdy chcemy zabrać ją na spacer, koniecznie musimy pamiętać o ubraniu jej kurtki i czapki, żeby nie zmarzła zimą. No sami przyznajcie, że słodko w tym komplecie wygląda.


Jej bujne blondwłosy można uczesać, gdy się nam trochę w zabawie poplączą. Lalki wyzwalają w dzieciach opiekuńczość, uczą poniekąd delikatności, odpowiedzialności. Tu nie dość, że jest lalka - to również uroczy piesek. Dwa razy więcej do kochania.

---
Dziękujemy zabawkom Artyk za możliwość recenzowania lalek.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: