Wakacyjny kamper , czyli zestaw LEGO CITY 60283 to idealna zabawka dla miłośników karavaningu! Co się znajduje w jego wnętrzu? Sprawdźmy to.

Wakacyjny kamper LEGO City

By | 09:00 Napisz komentarz
Wakacyjny kamper, czyli zestaw LEGO CITY 60283 to idealna zabawka dla miłośników karavaningu! Co się znajduje w jego wnętrzu? Sprawdźmy to.

LEGO Kamper

Recenzja zestawu Wakacyjny kamper LEGO City

To nie jest duży zestaw, nie kosztuje nie wiadomo ile set złotych (w linki poniżej sprawdzicie aktualne ceny), nie możemy więc oczekiwać że będzie ogromny i bardzo rozbudowany. Kamper mieści się w dłoni, dołączone do niego są dwa dorosłe ludziki i jeden niemowlak (widzieliście kiedyś niemowlaka LEGO?? Ja nie, jestem nim zachwycona!). Wnętrze kampera urządzone jest tak, by móc spędzać w nim czas głównie w trakcie posiłków, ale mamy też przestrzeń noclegową w alkowie. Z przodu usiądzie tylko kierowca, pasażerowie muszą podróżować w części mieszkalnej. Ale zupełnie im to nie przeszkadza :)

TUTAJ sprawdzisz gdzie najtaniej kampera kupić.

LEGO Kamper

LEGO Kamper sporo frajdy wniósł do naszych LEGO zabaw. Mamy już przyczepę kempingową z serii LEGO Friends (TU o niej pisałam) i namiot LEGO Bellvile (pamiętacie tę serię sprzed dwudziestu lat?). Ostatnio do naszej kolekcji dołączył również samochód z namiotem na dachu! Wkrótce jego recenzja - obserwujcie nas, by nie przegapić.

LEGO Kamper

Zapraszam na mały wernisaż zdjęć kampera. A na końcu jest link do filmu, w którym bardzo dokładnie przyglądamy się jego wnętrzu.

LEGO Kamper

LEGO Kamper

LEGO Kamper

LEGO Kamper

Zobacz recenzję na YouTube:---
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: