Smaczna Banda i wolny wybieg to kolejna już przepiękna książka w serii Smaczna Banda i emocje, która jest wspaniałym wstępem do rozmów z dz...

Smaczna Banda i wolny wybieg

By | 09:00 Napisz komentarz
Smaczna Banda i wolny wybieg to kolejna już przepiękna książka w serii Smaczna Banda i emocje, która jest wspaniałym wstępem do rozmów z dziećmi o emocjach. Bajecznie kolorowe wnętrze zachwyca. Kochamy tę serię!

Recenzja książki Smaczna Banda i wolny wybieg

Skorupski lubi spędzać czas w samotności. W czasie gdy inni mieszkańcy jego wytłaczanki korzystają z wolnego wybiegu, on w ciszy i spokoju delektuje się książkami. Z jednej strony bardzo to lubi, ale z drugiej - zastanawia się, co też ci jego współtowarzysze robią podczas wolnego wybiegu. Pewnego razu mieszkańcy wytłaczanki nie wracają na obiad. Skorupski wpada w panikę..

TUTAJ sprawdzisz gdzie książkę kupić można najtaniej.


Jajka postanowiły się schować i zaczekać, aż Skorupa je znajdzie. I kiedy ten w końcu odważył się opuścić wytłaczankę. Zobaczył, jak miła jest zabawa z przyjaciółmi.


Smaczna Banda i wolny wybieg to opowieść o potrzebie równowagi pomiędzy byciem samemu, a byciem w grupie. Pewna część Skorupskiego, mimo że temu zaprzeczał, bardzo chciała dołączyć do kumpli i opuścić wytłaczankę - potrzebował bodźca, który zafundowali mu współlokatorzy chowając się i czekając, aż zacznie ich szukać.
To była wspaniała przygoda, również dla nas, czytelników.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: