Książki pełne zgadywanek! Jakie to zwierzę, czy uda ci się odgadnąć..? W jednej poznamy zwierzęta żyjące w lesie, w drugiej - na wsi. Zajrzy...

Zwierzęta w lesie i Zwierzęta na wsi

By | 19:00 Napisz komentarz
Książki pełne zgadywanek! Jakie to zwierzę, czy uda ci się odgadnąć..? W jednej poznamy zwierzęta żyjące w lesie, w drugiej - na wsi. Zajrzyj ze mną do ich pięknych, kolorowych wnętrz:

Recenzja książki Dotykam, zgaduję: Zwierzęta na wsi

Co to za łaciate zwierzę schowało się za płotem? A ta puchata chmurka za belą siana, któż to taki..? Następnie mamy galopującego wesoło konia i milutką kurę. A na ostatniej stronie, któż kryje się za trzciną i ma tak gładkie skrzydełko?

TU sprawdzisz aktualne ceny książki.


Recenzja książki Dotykam, zgaduję: Zwierzęta w lesie

Kto z tej jamy wygląda? Ma mięciutkie futerko, ale gdy go spotkamy na prawdę, absolutnie nie głaskamy. A kto ma ogon jak puszek? Kto wygląda zza gałęzi? Co to za ptak nocą poluje? A ten złodziejaszek podkradający jajka, jak się nazywa..?

TU sprawdzisz gdzie książkę można kupić najtaniej.


Książki Dotykam, zgaduję z serii Akademia Mądrego Dziecka to piękne, kolorowe lektury dla najmłodszych czytelników, w których wnętrzach znajdziemy elementy dotykowe. Przy każdym zwierzęciu, które skrywa się za dużym okienkiem, jest też zagadka - tak, by dziecko mogło najpierw spróbować zgadnąć któż to taki. Książeczki są przepiękne! Bardzo przemyślane, rozbudzające w dzieciach wyobraźnię. A po odkryciu okienka ukazuje się naszym oczom oczywiście zwierzę w całej swej postaci plus jeszcze większy dotykowy element.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: