Seria Moja Czytanka którą od jakiegoś czasu wydaje Harper Kids, wzbogaciła się właśnie o dwie książeczki o Bluey! To niedrogie książki (ceny...

Bluey Babunie i Bluey Plaża

By | 09:30 Napisz komentarz
Seria Moja Czytanka którą od jakiegoś czasu wydaje Harper Kids, wzbogaciła się właśnie o dwie książeczki o Bluey! To niedrogie książki (ceny sprawdzicie przy recenzjach poniżej), z pięknymi, bajecznymi wnętrzami.

Recenzja książki Bluey Plaża

Rodzina Blue wybrała się na plażę. Blue z Bingo bawią się w piasku pod czujnym okiem taty, podczas gdy mama zapragnęła wybrać się na samotny spacer brzegiem morza. Na pytanie Blue dlaczego tak lubi te spacery, mama nie umie odpowiedzieć - po prostu je lubi. W pewnym momencie dziewczynka znajduje muszlę i chce ją natychmiast pokazać mamie. Tata pozwala jej iść po śladach rodzicielki, którą widać wciąż w oddali. Blue udaje się więc na samotny spacer plażą, podczas którego dużo się wydarzy.

TU sprawdzisz gdzie książeczkę kupić najtaniej.


Recenzja książki Bluey Babunie

Blue i Bingo udają babunie. Idzie im całkiem nieźle, lecz w pewnym momencie dochodzi do małego spięcia w związku z tańcem. Blue twierdzi, że babunie nie tańczą, a Bingo uważa że nitkują tak jak one (swoją drogą, nie mam pojęcia co to znaczy nitkować :)). Dzwonią więc na kamerce do babci i proszą, by nitkowała. Ale babci nie wychodzi. Bingo nie ma już ochoty na zabawę, a Blue po rozmowie z mamą bardzo chce by siostra poczuła się lepiej i odzyskała chęć na wspólne wygłupy, więc uczy babcię nitkowania.

TU sprawdzisz gdzie książkę kupić w najniższej cenie.


Dwie rzeczy w tej książce nie za bardzo mi się spodobały - śmierdzący kibel który tata sprząta (Bluey to bajka dla najmłodszych, nie może więc po prostu tata sprzątać toalety..?) oraz scenka na końcu, gdy pogodzone już siostry wsiadają jako babunie do swojego zabawkowego auta i rozjeżdżają tatę który idzie powiesić pranie w ogrodzie, przez co wywraca się i rozsypuje wszystko z miski dookoła, a one odjeżdżają bez słowa. Trochę dziwna sytuacja.


---
Wpis w ramach współpracy z Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: