Atlas Dinozaurów: Podróż do prehistorycznego świata to piękna, edukacyjna wyprawa w przeszłość do świata, który zawsze pozostanie dla nas t...

Atlas Dinozaurów. Podróż do prehistorycznego świata

By | 09:00 Napisz komentarz
Atlas Dinozaurów: Podróż do prehistorycznego świata to piękna, edukacyjna wyprawa w przeszłość do świata, który zawsze pozostanie dla nas tajemnicą.

Recenzja książki Atlas dinozaurów

Książka ma bardzo ładne ilustracje i poza opisem poszczególnych gatunków dinozaurów, znajdziemy tu sporo informacji na temat prehistorii. Poznamy pierwszego dinozaura, który sięgałby nam do kolan. Przeczytamy o różnicach między dzisiejszymi gadami a dinozaurami. W kilku zdaniach opisana została wędrówka kontynentów, znajdziemy tu również cały rozdział dotyczący skamieniałości. Dowiemy się, co było przed dinozaurami i co było po nich, jak i dlaczego wymarły.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki.


Ważną częścią książki są oczywiście opisy poszczególnych gatunków. Przeczytamy tutaj zarówno o znanych nam dinozaurach, jak diplodok, triceratops, tyranozaur, spinozaur czy brachiozaur - ale poznamy też mniej znane okazy, takie jak celofyz, plateozaur, sinozaur, krolofozaru, sinornitozaur, nigerzaur, mutaburazaur i wiele innych niezwykłych gatunków.


Atlas Dinozaurów. Podróż do prehistorycznego świata to jak już pewnie zauważyliście, nie tylko opis gatunków dinozaurów, ale też sporo wiedzy na temat prehistorycznych czasów. To bardzo ciekawa, edukacyjna lektura nie tylko dla miłośników tych ogromnych gadów, ale też wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś o tym, jak wyglądał świat miliony lat temu.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Świetlik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: