Dookoła świata to książki. której bohaterów znamy doskonale z bardzo rozbudowanej już serii Emi i Tajny klub Superdziewczyn - tylko tym raze...

Dookoła świata: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn - Londyn

By | 09:00 Napisz komentarz
Dookoła świata to książki. której bohaterów znamy doskonale z bardzo rozbudowanej już serii Emi i Tajny klub Superdziewczyn - tylko tym razem ruszamy w podróż razem z Emi i jej przyjaciółmi. W szóstym tomie odwiedzimy Londyn.

Recenzja książki Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Londyn

Na początku książki poznamy pokrótce to spowite mgłą miasto i jego charakterystyczne miejsca. Przechodząc do opowieści - przeczytamy o zbliżających się urodzinach Inki CIekaffskiej, która zaprosiła cały klub na imprezkę. Podczas tego niecodziennego wydarzenia (bo odbywał się w angielskim klimacie i było to spotkanie przebierane) działo się mnóstwo fajnych rzeczy, ale przede wszystkim jedna z nich ucieszyła ogromnie uczestników - rodzice Inki chcieli jej sprezentować wycieczkę do jednego z europejskich miast, na którą mogła zabrać jedną koleżankę. Inka jednak bardzo lubiła wszystkich z klubu (do którego swoją drogą nie należała i nie mogła przystąpić) i dzięki wsparciu innych rodziców udało się zorganizować wycieczkę dla całej paczki przyjaciół.

TUTAJ sprawdzisz gdzie książkę kupić najtaniej.


W Londynie na dzieciaki niespodziewanie spadnie tajemnicze zadanie - czy też wpadnie im w ręce pod postacią listów. A to dopiero początek angielskiej wyprawy pełnej niesamowitych przygód!

Książki o Emi są super - bardzo lubimy tę bohaterkę. A z serią Dookoła świata poza miłym spędzeniem czasu na czytaniu, dowiemy się też sporo na temat odwiedzonych miejsc.


---
Wpis w ramach współpracy recenzenckiej.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: