Gdzie się schował...? to seria książek dla najmłodszych pod szyldem Akademii Mądrego Dziecka, które to obecnie liczą już sześć tytułów. Dzi...

Gdzie się schował traktor? A gdzie lisek?

By | 09:00 Napisz komentarz
Gdzie się schował...? to seria książek dla najmłodszych pod szyldem Akademii Mądrego Dziecka, które to obecnie liczą już sześć tytułów. Dziś opowiem wam o traktorze i lisku. A jeśli chcecie zajrzeć do wnętrz dwóch innych, kliknijcie TUTAJ.

Recenzja książki Gdzie się schował traktor?

To książeczka w wiejskim klimacie, czy też związana z pracą na roli. Najpierw maluch ma za zadanie znaleźć rolnika, następnie kombajn, psa pasterskiego i oczywiście tytułowy traktor. Na każdej stronie jest oczywiście pytanie do dziecka, a pod dużą, filcową klapką znajdzie poszukiwany element.

TU sprawdzisz aktualne ceny książki.


Recenzja książki Gdzie się schował lisek?

W tej publikacji wybierzemy się do lasu. Poszukamy krecika w kopcu, zajączka za kwiatkiem, dzięcioła za liściem i liska za choinką. Duże, miękkie, filcowe klapki nie sprawią małym rączkom problemów, dzięki czemu już starsze niemowlęta będą mogły zacząć przygodę z książkami z tej serii.

TUTAJ sprawdzisz gdzie książkę można kupić najtaniej


Seria Akademia Mądrego Dziecka: Zabawa w chowanego charakteryzuje również się tym, że na końcu każdej książki pod filcową klapką znajdziemy lusterko. Oczywiście bezpieczne, plastikowe. Przy nim jest pytanie o to, gdzie jest czytelnik? Po odkryciu klapki ujrzymy swoje odbicie. Genialne rozwiązanie! Małe dzieci uwielbiają lusterka, więc jestem pewna że seria ta znajdzie wielu miłośników wśród najmłodszych czytelników.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: