Basia i tajemnice ogrodu to kolejna już (nie zliczę która!) publikacja w serii. Tym razem, pewnego upalnego dnia maja, wybierzemy się z Bas...

Basia i tajemnice ogrodu

By | 08:00 Napisz komentarz
Basia i tajemnice ogrodu to kolejna już (nie zliczę która!) publikacja w serii. Tym razem, pewnego upalnego dnia maja, wybierzemy się z Basią i jej rodziną do Łazienek Królewskich w Warszawie.

Recenzja książki Basia i tajemnice ogrodu

To był maj. Upalny, prawie jak lato. W trakcie niedzielnego obiadu u dziadków, babcia zarządziła wyjście do niedalekiego ogrodu królewskiego. Rodzice Basi, jak i wuj z ciocią ochoczo przystali na ten pomysł. W ogrodzie znaleźli cień, którego tak bardzo każdy w upał potrzebuje. Znaleźli też kilka mieszkających tam zwierząt i pokaleczone drzewa.. Dzieci dowiedzą się, dlaczego nie należy ich niszczyć.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki.


Przy okazji rodzinnego spaceru po Łazienkach Królewskich, babcia snuje opowieści ze wspomnień. Trafiają na alejki, którymi kiedyś przemierzała mała mama Basi. Basia i tajemnice ogrodu to nie tylko opowieść o tym, co znaleźć można w tym prawdopodobnie najbardziej znanym polskim ogrodzie, ale też podróż w przeszłość, we wspomnienia. A wszystko to w towarzystwie pięknych ilustracji, tak dobrze nam z serii o Basi znanych.


I aż by się chciało już przenieść do lata - by pewnego upalnego dnia wybrać się śladami bohaterów książki i odkryć tajemnice ogrodu.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: