Czekoladki to bardzo słodka gra, w której naszym celem jest obstawianie, czy zlecenia na czekoladkowe układy zostaną zrealizowane, czy też ...

Czekoladki od Piatnik. Recenzja gry

By | 10:00 Napisz komentarz
Czekoladki to bardzo słodka gra, w której naszym celem jest obstawianie, czy zlecenia na czekoladkowe układy zostaną zrealizowane, czy też nie. Za każdą poprawnie obstawioną kartę otrzymujemy punkty (lub je tracimy, jeżeli źle przewidzimy).

Czekoladki

Recenzja gry Czekoladki (Chocolates Piatnik)

Gra przeznaczona jest dla dzieci od 10 roku życia, a zagrać w nią można w co najmniej dwie, a maksymalnie cztery osoby. Przed rozpoczęciem mieszamy zakryte kafelki i tworzymy z nich obszar do gry, resztę rozkładając gdzieś z boku. Na środku rozkładamy rynek kart i gdzieś obok bank nugatu. Możemy zaczynać...

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny gry.

Czekoladki

W swojej turze odkrywamy po jednym kafelku czekoladek. Możemy też wziąć jedną z trzech wyłożonych kart i od razu zdecydować, czy to co się na nich znajduje zostanie zrealizowane, czy też nie. Na początku trudno to oceniać, w miarę odkrywania kolejnych czekoladek będzie to zdecydowanie prostsze, choć nie zawsze uda nam się trafić - zbieranie ujemnych punktów jest tu całkiem normalne.

Czekoladki

Czekoladki to gra z dużym elementem losowości, gdyż nigdy nie wiemy jak rozłożą się czekoladkowe siły na kafelkach :) Ale też przynosząca sporo satysfakcji jeśli uda nam się poprawnie obstawić. Sporo punktów można zebrać, ale też niejeden stracić. Opakowanie jest jak pudełko czekoladek - to idealna planszówka do popołudniowej kawy!

Czekoladki

Recenzja gry na YouTube:


---
Wpis w ramach współpracy z Piatnik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: