Seria Fibi i Jednorożec ukazująca się na rynku od dwóch lat, jest niezmiennie jedną z topowych komiksowych serii mojej nastoletniej córki. ...

Fibi i Jednorożec tom 11 - Pod gwiazdami

By | 17:00 Napisz komentarz
Seria Fibi i Jednorożec ukazująca się na rynku od dwóch lat, jest niezmiennie jedną z topowych komiksowych serii mojej nastoletniej córki. To opowieść o przyjaźni dziewczynki imieniem Fibi i trochę krnąbrnego, ale przeuroczego jednorożca Marigold.

Fibi i Jednorożec

Recenzja komiksu Fibi i Jednorożec: Pod gwiazdami

Komiks składa się z kilkustronicowych, niezbyt długich historyjek z Fibi i Marigold w rolach głównych. Na początku dziewczyny będą uczyć się kłamać. To znaczy Fibi bardzo chce nauczyć tego jednorożca, by ta nie zdradzała jej kryjówek w zabawie w chowanego. Ale Marigold jest nauczona, że prawdomówność jest jedną z największych cnót. Fibi jednak bardzo zależy... I nie biczujcie jej za to, ona na prawdę ma ku temu powód.

TUTAJ sprawdzisz gdzie komiks kupić najtaniej.

Fibi i Jednorożec

W kolejnych historyjkach przeczytamy o Dakocie, która myśli że jest księżniczką goblinów, a tak po prawdzie pełni funkcję ich maskotki i Fibi bardzo chce jej to powiedzieć. Zobaczymy, jak dziewczynka zamienia się miejscami z jednorożcem, by spojrzeć na świat z punktu widzenia przyjaciółki. Razem z Marigold odwiedzimy przepiękne miejsce i dowiemy się, dlaczego to kopytne stworzenie najczęściej zabiera przyjaciółkę na wysypisko śmieci. Powód jest doprawdy nieoczekiwany.. :)

Fibi i Jednorożec

To komiks w wakacyjnym klimacie, ale zarazem czas nie stoi w miejscu - jego upływ jest tu odczuwalny. Wydarzenia są ze sobą płynnie połączone, wydawać by się mogło że w pewnym momencie się urywają by rozpocząć mogły się kolejne, ale w trakcie czytania zauważymy nawiązania do tego, co się już działo. A wiecie co mnie osobiście najbardziej się tu podoba? Przyczepa kempingowa!

Fibi i Jednorożec: Pod gwiazdami jest piękną kontynuacją serii i bardzo niecierpliwie oczekujemy kolejnego tomu.

Fibi i Jednorożec

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: