LEGO Friends Kamper z mobilnym obserwatorium gwiazd o numerze 42603 to zupełna nowość dla nas - nigdy wcześniej nie miałyśmy styczności z k...

Lego Friends: Kamper z mobilnym obserwatorium gwiazd

By | 09:00 Napisz komentarz
LEGO Friends Kamper z mobilnym obserwatorium gwiazd o numerze 42603 to zupełna nowość dla nas - nigdy wcześniej nie miałyśmy styczności z kosmicznymi zestawami LEGO. Nie wiedziałam, że takie są! Dziś widzę, jak fajną edukacyjną rolę one pełnią w zabawie.

Recenzja LEGO Friends 42603

W zestawie mamy samochód, którym dwie przyjaciółki udają się na nocną obserwację nieba. Na dachu auta jest namiot z dwoma śpiworami - mogą w nim przenocować, by na spokojnie rano wrócić do domów. Z naszymi bohaterkami podróżuje pies na wózku inwalidzkim - pojazd ma specjalną przestrzeń dla niego na tyłach, a w szafce schowane jest wyposażenie potrzebne pieskowi do biwakowania.

W internetowej księgarni TaniaKsiazka.pl kupić można wiele różnych zestawów LEGO.


Drugim dużym elementem zestawu jest przestrzeń, na której organizujemy piknik pod rozgwieżdżonym niebem. Mamy tu koc, stoliczek, kubki z gorącą herbatą (albo kakao), a obok w norce mieszka mały jeż. Gwiazdy i planety na nieboskłonie można odczepiać i tworzyć swoje własne konstelacje. Mało tego - element ten składa się na płasko! To tak jakbyście chcieli schować go do pudełka czy szuflady, wtedy kładziecie niebo i zyskujecie wygodny w przechowywaniu element.


Co jeszcze zawiera zestaw? Wszystko to, co potrzebne do obserwacji nieba. Jest luneta i lornetka, a nawet latarka by oświetlić sobie przestrzeń i nie wdepnąć w dziurę :) Do samochodu mamy doczepioną przyczepę ze sprzętem elektronicznym - ukryty w niej komputer pozwoli nam na jeszcze bardziej precyzyjne obserwacje i ustawianie podłączonej do niej bezprzewodowo lunety.


Bardzo podoba nam się ten zestaw i już wiem, że będzie początkiem kosmicznej kolekcji LEGO w naszym domu. Musimy koniecznie kupić rakietę!Wszystkie elementy zestawu obejrzysz dokładniej w filmie:---
Wpis w ramach współpracy z TaniaKsiazka.pl


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: