Ty decydujesz! to seria książek z aż 22 możliwymi historiami i pięcioma różnymi zakończeniami, w których o tym co się wydarzy, zadecydujemy...

Ty decydujesz! Złotowłosa i trzy misie oraz Jaś i magiczna fasola

By | 09:00 Napisz komentarz
Ty decydujesz! to seria książek z aż 22 możliwymi historiami i pięcioma różnymi zakończeniami, w których o tym co się wydarzy, zadecydujemy my - czytelnicy.

Recenzja książki Złotowłosa i trzy misie

Jestem pewna że każdy z was zna historię o dziewczynce, która trafiła do chatki trzech misiów i pod ich nieobecność zepsuła krzesełko, zjadła posiłek i zasnęła w misiowym łóżku. To tak pokrótce rzecz jasna. Teraz ta historia nabiera nowych barw! Bo Złotowłosa wcale nie musi zjeść zupy najmniejszego misia, może za to trafić do ciemnej jaskini i bezpiecznie trafić do domu. O tym, co się wydarzy, czy usiądzie na krzesełku, czy położy się spać i czy nakryją ją misie - zadecydujemy my. Cokolwiek wybierzemy, ta przygoda może skończyć się inaczej!

TUTAJ sprawdzisz gdzie książkę kupić najtaniej.


Na każdej stronie po przeczytaniu tekstu mamy do wyboru jeden z symboli - przenosimy się na odpowiednią kartkę i tam czytamy kontynuację. Za każdym razem nasz wybór może być inny, a historia może nas zaskoczyć.


Recenzja książki Jaś i magiczna fasola

Jako Jaś idziesz na targ sprzedać krowę. Po drodze spotykasz starca, który proponuje wymianę - dasz mu krowę w zamian za ziarnko magicznej fasoli. Co wybierzesz? Jeżeli wrócisz do domu z fasolą, mama będzie niezadowolona a ty wyrzucisz ją przez okno i zobaczycie, jak rośnie aż do nieba! Ale co dalej, wespniesz się po niej, czy zerwiesz fasolki i pójdziesz sprzedać? A jeśli odmówisz starcowi i pójdziesz z krową na targ, co się wydarzy..?

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki.


Za każdym razem możemy wybrać inaczej. Książki z serii Ty decydujesz! podczas każdego czytania mogą mieć inną historię. To jest niesamowite w tej serii. Książki paragrafowe są super!


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi. 


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: