Akcja jajo! - czy może być fajniejsza gra na wielkanocny stół? Nie sądzę... :)

Akcja jajo! - Jajcarska gra na Zajączka

By | 09:00 Napisz komentarz
Akcja jajo! - czy może być fajniejsza gra na wielkanocny stół? Nie sądzę... :)

Akcja jajo!

Recenzja gry Akcja jajo!

Gra przeznaczona jest aż dla sześciu graczy w wieku 6+ i znajdziecie w niej potężną dawkę negatywnej interakcji. Im was więcej przy pudełku z jajkami, tym bardziej nieprzewidywalnie toczą się losy rozgrywki. Naszym celem jest zdobycie jak największej ilości punktów - a te zbieramy układając przed sobą jaja z jak największą ilością punktów. Niestety te nasze jaja mogą paść łupem jakiegoś złodziejaszka, który zapragnie zabrać nam je, lub zamienić na mniej punktowane. Albo podrzuci zgniłe jajo, co przyniesie nam ujemne punkty!

TUTAJ sprawdzisz gdzie grę kupić można najtaniej.

Akcja jajo!

Jak grać w grę pokazałam bardzo dokładnie w filmie, do którego odnośnik znajdziecie na końcu tego wpisu - zachęcam do obejrzenia. W skrócie - w naszej turze albo wykładamy jajko z ręki na obszar gry nasz lub dowolnego gracza, albo wykonujemy jedną z trzech akcji z żółtych jaj. Akcje te są odnawialne, po wykorzystaniu karty trzeba ją odwrócić, ale gdy wszystkie trzy będziemy mieć zrobione i w kolejnej turze wyłożymy jajko z ręki (dobierając zawsze z zakrytego stosu tak, by zawsze trzymać trzy karty), odwracamy wtedy wszystkie akcje i możemy z nich korzystać na nowo.

Akcja jajo!

Będziemy usypiać lub budzić jaja, zamieniać je miejscami, przekładać z jednego obszaru do drugiego. A gracz, któremu trafi się karta z kurą - może zabrać dowolną ilość jajek z przestrzeni innych graczy, o ile ma na nie miejsca na swoim polu gry. Rozgrywka kończy się, gdy każda osoba będzie miała przed sobą sześć odkrytych jajek.

Akcja jajo! to dynamiczna, bardzo zabawna gra, od której nie oderwiecie się ani na moment! Przepiękne grafiki, porywająca mechanika i klimat, jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej. To będzie hit nadchodzącej Wielkanocy, mówię wam.

Akcja jajo!

Jak grać w grę Akcja jajo? Zobacz film:---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: