Minecraft: Gra Golema to piąty tom serii Saga Stonesword, w której to bohaterowie przenoszą się do świata gry Minecraft, w którym czeka na ...

Minecraft: Gra Golema

By | 09:00 Napisz komentarz
Minecraft: Gra Golema to piąty tom serii Saga Stonesword, w której to bohaterowie przenoszą się do świata gry Minecraft, w którym czeka na nich wiele nie do końca bezpiecznych przygód.

Recenzja książki Minecraft: Gra Golema

W szkole Woodsword zbliżał się Dzień Sportu. Drużyny startujące w zawodach już dawno zostały wybrane, pomieszczenia zdobiły tematyczne dekoracje i hasła dopingujące zawodników. Jodi jednak była bardzo zmartwiona. Próbując znaleźć pozostałą część swojej drużyny na szkolnych korytarzach, zastanawiała się jak im przekaże wiadomość, że jej brat nie będzie mógł wziąć udziału w zawodach. On był przekonany, że do dnia zero stanie na nogach - ale totalnie się na to nie zapowiadało..

TUTAJ porównasz ceny książki.


Przyjaciele poza stojącym pod znakiem zapytania Dniem Sportu, mieli też inne zmartwienie - musieli uratować Króla Przywoływaczy, który był kiedyś ich wrogiem, ale okazał się przyjacielem. Król ten ma postać sztucznej inteligencji, która została rozbita na części. Udało im się odzyskać cztery z nich, a za każdym razem prowadziły ich motyle. Wydawać by się mogło, że kolejne fragmenty też zostaną przez nich odzyskane, tylko że tym razem nie będą mogli grać razem. Każdy z nich będzie musiał stawić czoła zadaniu samotnie.


Piąty tom przygód przyjaciół, którzy po lekcjach przenoszą się wprost do świata gry Minecraft, jest tak samo wciągający i porywający jak poprzednie części. To idealne książki dla wszystkich miłośników Minecrafta!


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: