Rykowisko to karciana gra przeznaczona dla dzieci w wieku 6+ dla co najmniej dwóch, maksymalnie pięciu graczy. To bardzo głośna gra na refl...

Rykowisko. Głośna gra na refleks

By | 09:00 Napisz komentarz
Rykowisko to karciana gra przeznaczona dla dzieci w wieku 6+ dla co najmniej dwóch, maksymalnie pięciu graczy. To bardzo głośna gra na refleks, w której będziemy się pojedynkować między sobą na odgłosy zwierząt..

Recenzja gry Rykowisko

Celem gry jest pozbycie się jak największej ilości kart. Każdy gracz po otrzymaniu zakrytych stosów dobierania z taką samą ilością kart, po kolei odkrywa po jednej karcie. Jeżeli wyłożone na stół zostaną dwie karty z taką samą grafiką lub tą samą ilością kropek - osoby te stają do pojedynku. Kto pierwszy wyda dźwięk zwierzęcia znajdującego się na karcie przeciwnika, wygrywa tę walkę. Ale to wszystko dzieje się ekspresowo! Nie ma czasu na zastanawianie się, karty zostają odkryte i dźwięk musi zostać jak najszybciej wydany. Gracz który przegra bitwę, zabiera odkryte karty przeciwnika do swojego stosu dobierania.

TU sprawdzisz gdzie kupić Rykowisko w najniższej cenie.


Wśród kart ukryta jest jedna z wizerunkami zwierząt, tak zwana karta zamieszania - gracz który znajdzie ją w swym stosie, rozdaje karty ze swojej odkrytej kupki innym graczom, którzy muszą dołożyć je do swojego stosu dobierania. Rykowisko uznajemy za zakończone gdy któryś z graczy zostanie bez żadnej karty, albo gdy dwukrotnie odsłonimy kartę zamieszania.


Ileż wybuchów śmiechu następuje przy grze Rykowisko, nie zdaje sobie nikt kto nie próbował zamuuczeć szybciej niż przeciwnik musi zakumkać. Gra budzi ogromne emocje, te pozytywne rzecz jasna. I jest wspaniałym treningiem spostrzegawczości i uważności. Trzeba być szybkim, by wygrać.


W filmie na YouTube sprawdzisz, jak grać w grę Rykowisko:---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: