Świnie na trampolinie to dwuosobowa gra zręcznościowa (dla dzieci 6+), w której naszym celem jest wskoczyć świnkami wprost do błotka.

Świnie na trampolinie

By | 17:00 Napisz komentarz
Świnie na trampolinie to dwuosobowa gra zręcznościowa (dla dzieci 6+), w której naszym celem jest wskoczyć świnkami wprost do błotka.

Recenzja gry Świnie na trampolinie

W zestawie mamy błotną platformę, żetony błotka które umieszczamy w zagłębieniu i każdorazowo po trafieniu w nie (lub po prostu na platformę, bo jak się przekonacie - trafić do błotnej dziury wcale nie jest tak łatwo, więc można zagrać w wersję prostszą i zdobywać punkty za lądowanie na platformie) - zabieramy do siebie jeden żeton. Są też dwie trampoliny i cztery gumowe, przeurocze świnki.

TUTAJ sprawdzisz gdzie grę kupić można najtaniej.


Jak grać w grę Świnie na trampolinie?

Każda z osób bierze po dwie świnki. Ale nie przywiązujcie się do nich, bowiem gra toczy się tak dynamicznie że nie będziecie mieć czasu na przyglądanie się, czy do waszych rąk trafiają te same świnki - bierzecie co leży obok i próbujecie odbić świnkę od trampoliny wpadając nią w błotko. Zasada jest taka, że jeżeli jakiś gracz trafi na platformę - robimy chwilową pauzę, gracz zabiera żeton błota i każdy znów bierze dwie świnki do siebie. To, co dzieje się w trakcie gry, to jest totalne szaleństwo!


Świnki latają w każdym kierunku. Przygotujcie sobie wygodny obszar do gry, bo będziecie za nimi biegać. Nie przejmujcie się gdy w coś trafią - są gumowe i w miarę miękkie.


Świnie na trampolinie to gra o banalnie prostych zasadach, ale sama rozgrywka nie jest wcale prosta. Aby trafić świnkami na podest potrzeba trochę wprawy. Jak zobaczycie na poniższym filmie - nie zawsze się to uda. Dzięki temu możemy poćwiczyć przy grze cierpliwość. I oczywiście celność. Ale nie oszukujmy się - dużo zależy od szczęścia i chęci naszej świnki na błotną kąpiel. Jeśli nie będzie chciała, to nie zmusimy jej do wpadnięcia w bajorko :)

Gra jest genialna! Uwielbiamy w nią grać. I wam też polecamy spróbować odbić świnie i patrzeć, jak latają.


Zobacz jak świnie latają - w filmie:---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: