Moje pierwsze kolory z serii Akademia Mądrego Dziecka to kartonowa książka dużego formatu, która ma coś wyjątkowego - koło kolorów!

Akademia Mądrego Dziecka: Moje pierwsze kolory

By | 08:00 Napisz komentarz
Moje pierwsze kolory z serii Akademia Mądrego Dziecka to kartonowa książka dużego formatu, która ma coś wyjątkowego - koło kolorów!

Recenzja książki Moje pierwsze kolory

To taka trochę książkowa gra, bowiem dzieci mogą kręcić kołem kolorów i przenosić się na stronę, która się wylosowała. Ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, byście czytali tę książkę po kolei i odkrywali z nią świat kolorów.

TU sprawdzisz aktualne ceny książki.


Zacznę od tego, że piękna jest to książka, fantastycznie wydana, ma grube, elastyczne strony. Na każdej ze stron mamy coś do zrobienia. Sprawdźmy więc, co tam na nas czeka...

Wśród czerwonych jabłuszek i truskawek sprawdzimy, czego brakuje w każdym rzędzie. Brakujący element ukryty jest pod okienkiem, więc jak maluch już zdecyduje co gdzie być powinno - podnosi klapkę i sprawdza. Na kolejnych stronach przeprowadzimy tygrysa do mety idąc tylko po pomarańczowych przedmiotach, policzymy to, co kojarzy się z placem budowy, nazwiemy zielone rzeczy, poszukamy rybek i muszelek, poszukamy dróg do zabawek, zsumujemy urodzinowe baloniki, odszukamy zwierzęta do pary. Przy każdym kolorze czeka na malucha inne zadanie.


Akademia Mądrego Dziecka to wyjątkowa seria dla najmłodszych czytelników, skrywająca pod swoimi skrzydłami wiele edukacyjnych książek. Wiele z nich na blogu pokazywałam (sprawdź zakładkę) i niezmiennie będę je wam polecać. Warto znać książki z tęczowym brzegiem.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: