Opowieści 5 minut przed snem : Cuda w ciele to druga, przepiękna książka z serii (o Cudach w lesie pisałam TU ) którą zdecydowanie warto po...

Opowieści 5 minut przed snem: Cuda w ciele

By | 10:00 Napisz komentarz
Opowieści 5 minut przed snem: Cuda w ciele to druga, przepiękna książka z serii (o Cudach w lesie pisałam TU) którą zdecydowanie warto poznać.

Recenzja książki Cuda w ciele

Książka w rymowany sposób opowie nam o najważniejszych elementach naszego ciała. A zaczynamy od powstania człowieka. Zaobserwujemy, jak plemniki próbują dotrzeć do komórki jajowej i co się dalej z nią dzieje. Następnie poznamy serce i jego ważną pracę, są też płuca, mózg, skóra. Następnie przechodzimy do układu mięśniowego, układu pokarmowego,  układu kostnego, by na końcu poznać informacje dotyczące pięciu zmysłów.

TUTAJ sprawdzisz gdzie książkę kupić najtaniej.


Po każdym rozdziale są ciekawostki dotyczące poznanego przed chwilą organu lub układu. Książka ma przepiękne ilustracje - a dzięki temu, że tekst się rymuje, bardzo wpada w ucho i mam wrażenie, że jeszcze bardziej zapada w pamięć.


Cuda w ciele to mądra i bardzo wartościowa książka, która w przemiły sposób opowie dzieciom o tym, co się dzieje w naszych organizmach i do czego poszczególne organy służą. Jak ważną mają misję.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: