Szósty tom serii Magiczna 7 rozpoczyna się od wyprawy pociągiem tytułowej siódemki, która musi szybko odnaleźć demonicę Jezebel i uratować ś...

Magiczna 7: Miasto Przeklętych

By | 19:00 Napisz komentarz
Szósty tom serii Magiczna 7 rozpoczyna się od wyprawy pociągiem tytułowej siódemki, która musi szybko odnaleźć demonicę Jezebel i uratować świat przed katastrofą.

Recenzja komiksu Magiczna 7: Miasto Przeklętych

Aby namierzyć demonicę, Farah musi wezwać demony tropiące - traci bowiem z nią kontakt. Nie chce tego robić, gdyż pierwszy raz od dawna czuje się sobą. W wyniku splotu wydarzeń ostatecznie wzywa je i wraz z przyjaciółmi rusza na poszukiwania. Siódemka ucieka przed spojrzeniami ludzi i niecnymi zamiarami tych, którzy czyhają na ich niezwykłe umiejętności. Niestety na jaw wychodzi przykra sytuacja - moce magicznej siódemki zniknęły. 

TUTAJ sprawdzisz gdzie komiks można kupić w najniższej cenie.


Magiczna 7 to seria komiksowa skierowana do nastolatków (moim zdaniem). Bardzo dużo się tutaj dzieje, grafiki są niezwykle dynamiczne, a fabuła zdecydowanie nieprzeznaczona dla małych czytelników, tylko tych trochę starszych. W komiksie tym jest mnóstwo demonów.


Przygodę z Magiczną Siódemką uznajemy za bardzo udaną i czekamy na kontynuację. A poprzednie tomy komiksu pokazywałam tu: KLIK.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: