Florentynka Muu w podróży to karciana gra dla dzieci 3+ z którą rodzice maluchów również będą się dobrze bawić. Zagrać można w kilka osób, ...

Florentynka muu w podróży

By | 16:30 Napisz komentarz
Florentynka Muu w podróży to karciana gra dla dzieci 3+ z którą rodzice maluchów również będą się dobrze bawić. Zagrać można w kilka osób, ale też samodzielnie. Z Florentynką będziemy trenować umiejętność dobierania w zbiory.

Recenzja gry Florentynka Muu w podróży

Gra ma wspaniały walor edukacyjny. W bardzo przyjemnej oprawie graficznej dzieci będą uczyć się pojęcia zbiorów i ich tworzenia. Karty bowiem dobierać (lub odrzucać z ręki) będziemy na zasadzie dobierania w zbiory. Mogą to być zbiory kolorystyczne (wtedy wykładamy/dobieramy maksymalnie dwie karty) lub nieco trudniejsze, które łączy wybrana kategoria (wtedy wykładamy/dobieramy do trzech kart). Kategoriami może być wszystko, co dane karty łączy - pierwsza litera lub też na przykład wszystkie są zwierzętami, owocami, ubraniami...

TU sprawdzisz gdzie grę kupić można najtaniej.


W pierwszym wariancie w którym dobieramy karty z rozłożonej przestrzeni, wygrywa gracz z największą ilością kart. W opcji drugiej pozbywamy się kart z ręki i wtedy wygrywa osoba, której skończą się karty. W instrukcji mamy też kilka sugestii jak grać w grę samodzielnie.


Florentynka Muu w podróży to fantastyczna gra dla najmłodszych. Kolorowe grafiki przyciągają wzrok. Gra bawi i uczy. Wspaniale spędza się przy niej czas.


Zobacz jak grać w grę Florentynka Muu w podróży:---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: