Timeline Twist to kooperacyjna gra karciana dla grupy wiekowej 8+ i dwóch, a maksymalnie sześciu graczy. Ma dwa tryby rozgrywki - tryb rywa...

Timeline Twist - Kooperacyjna gra karciana

By | 09:00 Napisz komentarz
Timeline Twist to kooperacyjna gra karciana dla grupy wiekowej 8+ i dwóch, a maksymalnie sześciu graczy. Ma dwa tryby rozgrywki - tryb rywalizacji i tryb kooperacyjny.

Recenzja gry Timeline Twist

W grę Timeline Twist zagramy współpracując, albo rywalizując ze sobą. W obu przypadkach naszym celem jest dokładanie wydarzeń do osi czasu, tylko w odrobinę inny sposób to robimy (pokazuję to dokładnie w filmie, który jest na końcu wpisu)

TUTAJ sprawdzisz gdzie grę kupić można w najniższej cenie


W trybie kooperacyjnym nie rozsuwamy kart by dołożyć pomiędzy nie kolejne, możemy je umieszczać w pustym rzędzie ale tylko po jednej sztuce - te, które nie pasują trzeba w miarę szybko wymieniać, bowiem gra kończy się, jeżeli gracz nie będzie w stanie dołożyć żadnej ze swoich kart.


W trybie rywalizacji możemy karty odsuwać by dokładać kolejne wydarzenia. Tu naszym celem jest pozbycie się wszystkich kart z ręki i gracz, który zrobi to jako pierwszy (i jedyny w danej turze) - wygrywa grę. Oczywiście nie zaglądamy na czarną stronę kart dopóki nie umieścimy wydarzenia na osi czasu - dopiero wtedy możemy i wręcz musimy sprawdzić, czy w dobrym miejscu położyliśmy kartę i czy udało nam się odgadnąć datę historycznego wydarzenia.


Timeline Twist to świetna gra edukacyjna! Tryb współpracy jest idealny do rozgrywek z dziećmi, by wspólnie naradzać się na temat dokładania kart. A w trybie rywalizacji można sprawdzić się w starciu z innymi. Znajomość dat się przydaje, albo odrobina szczęścia w umieszczaniu kart na osi - ale im więcej ich tam leży, tym trudniej się robi :)


Jak grać w grę Timeline Twist? Zobacz w moim filmie:---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: