Kocham przyczepy kempingowe. Zdjęcie główne tej recenzji nie mogło więc być inne, jak z moją prywatną przyczepą w tle :) Bo dziś opowiem wam...

LEGO Friends Wakacyjna wyprawa na biwak

By | 08:00 Napisz komentarz
Kocham przyczepy kempingowe. Zdjęcie główne tej recenzji nie mogło więc być inne, jak z moją prywatną przyczepą w tle :) Bo dziś opowiem wam kilka słów o bardzo kempingowym zestawie LEGO Friends 41726 - Wakacyjna wyprawa na biwak.

Wakacyjna wyprawa

Recenzja LEGO Friends 41276

W zestawie są dwie dziewczyny - miłośniczka przyrody Autumn i Aliya, uwielbiającą miastowe życie. Przyjaciółki postanowiły wybrać się na biwak - wzięły aparat, by móc dokumentować tę wyprawę (choć sądzę, że Autumn wzięła go z myślą o zatrzymywaniu w kadrze piękna przyrody :))

W internetowym sklepie TaniaKsiazka.pl kupić można wiele różnych zestawów LEGO.

Wakacyjna wyprawa

Autumn nie ma dłoni. Myślę, że urodziła się już bez niej. To oczywiście nie przeszkadza jej w byciu zapaloną miłośniczką przyrody i podróżniczką - razem z ciemnowłosą przyjaciółką wspaniale spędza czas na biwaku. Bardzo podoba mi się to, że w zestawach LEGO pojawiają się niepełnosprawne postacie. To uczy tolerancji, a nauka przez zabawę jak powszechnie wiadomo, jest najlepsza i najbardziej skuteczna.

Dach przyczepy kempingowej możemy zdjąć, dzięki czemu zyskujemy wygodny dostęp do wnętrza. To nie jest duży zestaw, skierowany do dzieci w wieku 4+ więc nie ma tu wielu elementów, a jego składanie jest proste i szybkie. Wnętrze przyczepy to część kuchenna i wypoczynkowa - dziewczyny mogą się tutaj napić wody.

Wakacyjna wyprawa

Wieczorami na biwaku możemy zorganizować ognisko z pieczeniem pianek. Przyznajcie, że sami chętnie byście się to Autumn i Aliya przyłączyli :)

Wakacyjna wyprawa na biwak to zestaw idealny dla młodszych miłośników składania klocków LEGO. Nie przysporzy im trudności, choć ma niewielkie elementy - warto więc mieć czterolatka na oku.

Wakacyjna wyprawa

Zobacz film na YouTube:---
Wpis w ramach współpracy z TaniaKsiazka.pl

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: