Tik Tak Bum Travel to trzecia gra z serii Tik Tak Bum (o dwóch poprzednich pisałam TU i TU ) - serii wybuchowych gier! Czy jest tak samo c...

Tik Tak Bum - Podróżna wersja wybuchowej gry!

By | 08:00 Napisz komentarz
Tik Tak Bum Travel to trzecia gra z serii Tik Tak Bum (o dwóch poprzednich pisałam TU i TU) - serii wybuchowych gier! Czy jest tak samo ciekawa, jak jej poprzedniczki? Sprawdźmy to.

Tik Tak Bum Travel

Recenzja gry TIK TAK BUM TRAVEL

Poprzednie wydania gry Tik Tak Bum to bardzo duże pudełka z bogatą zawartością. Tu mamy tylko bombę, w której wnętrzu znajdują się niewielkie karty z literami. I to w zupełności wystarczy do doskonałej zabawy!

TUTAJ sprawdzisz gdzie grę można kupić najtaniej.

Tik Tak Bum Travel

O co chodzi w grze Tik  Tak Bum Travel?

Przed rozpoczęciem gry tasujemy wszystkie karty z literami i wybieramy stronę, którą będziemy grać (jeśli czarną, to biała musi być ku górze i odwrotnie). Bierzemy dziesięć wierzchnich kart, resztę odkładamy na bok. Pierwszy gracz chwyta bombę, odkrywa pierwszą z kart i włącza bombę. Musi szybko wymyśleć wyraz z grupą liter, które znajdują się na karcie. Litery te muszą być w wyrazie obok siebie - mogą być na początku, końcu albo w środku wyrazu, ale zawsze obok siebie.

Tik Tak Bum Travel

Balon! Malowanie! Halo! Paralotnia! Co jeszcze wymyślisz? I czy uda Ci się zrobić to, nim wybuchnie bomba?

Gracze przekazują sobie czarną tykającą kulę z rąk do rąk, wypowiadając wyraz. Słowa absolutnie nie mogą się powtarzać. Osoba, której bomba wybuchnie w ręce, bierze kartę z używaną w tej rundzie grupą liter - jest to karty punkt. Grę wygrywa gracz z najmniejszą ilością karnych punktów.

Tik Tak Bum Travel

Jestem ogromną fanką gier z serii Tik Tak Bum. Gry te mają niesamowity wpływ na wyobraźnię, rozwijają zdolność kreatywnego myślenia - a dzięki temu, że grać może aż dwanaście osób, są fantastyczną grą imprezową. Tik Tak Bum Travel na stałe zagości w mojej torbie podróżnej. Jedyny minus to brak wyłącznika, a wcisnąć przycisk bomby wcale nie jest trudno i gdy wrzucimy ją luzem do plecaka może się okazać, że jakaś kredka czy długopis uruchomi zapalnik. Oby tylko nie zdarzyło się to na lotnisku ;)

Zobacz jak bomba wybucha:---
Wpis w ramach współpracy z Piatnik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: