Cudmistrzowie to pierwszy tom całkiem nowej serii The Marvellers - serii o zaklinaczach i cudmistrzach, którzy niekoniecznie żyją w zgodzie...

The Marvellers. Cudmistrzowie

By | 10:00 Napisz komentarz
Cudmistrzowie to pierwszy tom całkiem nowej serii The Marvellers - serii o zaklinaczach i cudmistrzach, którzy niekoniecznie żyją w zgodzie, lecz nastoletnia Ella będzie próbowała zmienić ich postrzeganie siebie nawzajem.

The Marvellers

Recenzja książki The Marvellers. Cudmistrzowie

Ella ma jedenaście lat i jako pierwsza w historii zaklinaczka trafia do szkoły Arcanum - jest to miejsce, w którym cudmistrzowie praktykują magię. Marzyła o tym, ale bardzo szybko przekonuje się, że to nie będzie piękna i łatwa przygoda. Ella nie jest mile widziana w szkole. Z czasem zdobywa przychylność dwójki uczniów i zaprzyjaźnia się z nimi i z ich pomocą jakoś sobie w Arcanum radzi. Lecz pewnego razu wychodzi na jaw, że z więzienia uciekła była uczennica tej szkoły - jaki to będzie mieć wpływ na Ellę..?

TUTAJ sprawdzisz gdzie kupić książkę w najniższej cenie.

The Marvellers

The Marvellers. Cudmistrzowie to wciągająca, na prawdę bardzo wciągająca historia, w której dużo o akceptacji i tolerancji. W jej wnętrzu nie znajdziemy ilustracji (nie licząc jednej przed każdym nowym rozdziałem), za to okładka jest fantastyczna i ciężko oderwać od niej wzrok. 

The Marvellers

The Marvellers

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: