Scrabble Karty to nowa odsłona bestsellera - niewielka, karciana gra którą wszędzie ze sobą zabierzecie, a żeby zagrać wcale nie trzeba wie...

SCRABBLE karty - miniaturowa wersja kultowej gry

By | 08:00 Napisz komentarz
Scrabble Karty to nowa odsłona bestsellera - niewielka, karciana gra którą wszędzie ze sobą zabierzecie, a żeby zagrać wcale nie trzeba wiele wolnego miejsca (wbrew pozorom, bo wydawać by się mogło że układanie wyrazów z kart wymaga dużo przestrzeni)


Scrabble karty

Recenzja gry Scrabble Karty

Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy w wieku 10+ i prawie niczym się nie różni od gry w standardowe Scrabble na planszy, bo tutaj również układamy słowa dokładając do kart które już leżą na stole. Z tą tylko różnicą, że po każdej rundzie usuwamy słowo ułożone w poprzedniej. Mamy też do wyboru jeden z dodatkowych wariantów - wprowadzając karty akcji albo karty Rummy, zyskujemy całkiem inny wymiar gry w Scrabble (trudniejszy zdecydowanie, więc będzie to świetne urozmaicenie dla starszych graczy).

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny gry Scrabble Karty.


Scrabble karty


Wychowałam się na Scrabble. Uwielbiam gry słowne i bardzo podobają mi się te dodatkowe warianty, które w Scrabble Karty możemy rozegrać. Są tu też oczywiście premie, które znajdziemy na planszy standardowej gry. Są blanki, które zastępują każdą literę.

Super jest to, że wersja ta jest bardzo kompaktowa - wszędzie ją ze sobą zabierzemy. I ogromny plus za nieprzechowywanie powietrza w pudełku: wypełnione jest ono szczelnie kartami.


Scrabble karty


Czy zamienię standardowe Scrabble na wersję karcianą? W domu nie, ale gra ta będzie nam towarzyszyć w trakcje podróży przyczepą - mam tam jedną szafkę przeznaczoną na gry i zabieram ich zawsze sporo różnych niewielkich, a Scrabble nigdy z nami nie jechały. Teraz się to zmieni :)


Scrabble karty

Videorecenzja gry Scrabble Karty:---
Wpis w ramach współpracy z Piatnik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: