LEGO DUPLO Wóz Strażacki (numer 10969) to zestaw z interaktywnym elementem, bowiem wydaje dźwięki i świeci. Zupełnie jak prawdziwa straż po...

LEGO Duplo wóz strażacki - Wydaje dźwięki!

By | 08:00 Napisz komentarz
LEGO DUPLO Wóz Strażacki (numer 10969) to zestaw z interaktywnym elementem, bowiem wydaje dźwięki i świeci. Zupełnie jak prawdziwa straż pożarna jadąca na akcję!

Duplo wóz strażacki

Zobacz jak działa wóz strażacki:Ten jak i wiele innych zestawów LEGO DUPLO kupisz na stronie TaniaKsiazka.pl.

Recenzja Lego Duplo Wóz Strażacki

Zamysł naszego zestawu jest taki, że strażak jedzie na ratunek kotu, który utknął na drzewie. Na wyposażeniu pojazdu jest drabina z koszem, która się podnosi, dzięki czemu bez problemu dosięgnie zwierzaka (a nawet jakiegoś wieżowca :))

Straż ma w komplecie luk bagażowy, do którego idealnie mieszczą się kocie przysmaki. Znajdziemy tu również wąż strażacki, więc pojazdem tym wybierzemy się też na akcję gaśniczą.

Duplo wóz strażacki

Zestaw ten przeznaczony jest dla dzieci w wieku 2+ i z pewnością każdemu małemu właścicielowi przyniesie dużo radości - to światełko i dźwięki imitujące straż pożarną są genialne! Do wozu zmieści się więcej figurek, więc jeżeli macie różne zestawy, to bez problemu połączycie je ze sobą. W naszym domu klocki LEGO DUPLO są od ponad dziesięciu lat i mimo bardzo intensywnej zabawy i przejścia przez łapki kilkoro dzieci, wciąż są w idealnym stanie. To zdecydowanie ponadczasowa zabawka.

Duplo wóz strażacki

Duplo wóz strażacki

Duplo wóz strażacki

---
Wpis w ramach współpracy z TaniaKsiazka.pl


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: