Klocki LEGO są u nas niezmiennie od lat uwielbiane - a złożone zestawy mają swój regał, na który są po każdej zabawie odkładane aby czasem n...

LEGO Star Wars - Mikromyśliwiec kosmiczny Boby Fetta

By | 08:00 Napisz komentarz
Klocki LEGO są u nas niezmiennie od lat uwielbiane - a złożone zestawy mają swój regał, na który są po każdej zabawie odkładane aby czasem nie uszkodziły się w pudle pełnym luźnych klocków :) Ostatnią nowością w kolekcji jest LEGO Star Wars Mikromyśliwiec kosmiczny Boby Fetta, który kupiłam w grudniu w bardzo dobrej cenie w Lidlu.

Mikromyśliwiec Boby Fetta

Recenzja zestawu LEGO Star Wars 75344

Mikromyśliwiec kosmiczny Boby Fetta to niewielki zestaw, w skład którego wchodzi jedna figurka z bronią oraz malutki, jednoosobowy statek kosmiczny. Jego złożenie zajmie kilkanaście minut, a instrukcja jak na LEGO przystało, jest bardzo czytelna. Klocki te mają bardzo przyjemną cenę - TUTAJ sprawdzisz ile aktualnie kosztują i gdzie je można online kupić.

Dwa zestawy LEGO w jednym filmie!Lubię takie mini zestawy, bo to idealny pomysł na upominek! Jeżeli praktykujecie prezenty od wróżki zębuszki, czy też jeśli wasze dziecko idzie na urodziny do kolegi/koleżanki, to tego typu LEGO są na te okazje stworzone, gdyż kosztują niewiele a przynoszą wiele radości.

Mikromyśliwiec Boby Fetta

Boba Fett to jedna z ulubionych postaci z sagi Star Wars mojej młodszej córki i w jej kolekcji jest już zestaw z Mechem (TU o nim pisałam) - w tym z Mikromyśliwcem figurka Boby jest odrobinę inna, a mianowicie różni się ubraniem. Mech to zestaw większy i trochę droższy, jego składanie jest dłuższe niż prezentowanego tu właśnie kosmicznego pojazdu - jednak radość miłośnika Gwiezdnych Wojen jest tak samo duża w przypadku obu kompletów.

Mikromyśliwiec Boby Fetta

Mikromyśliwiec ma ruchome drzwi do swego wnętrza - można tam włożyć figurkę. Ma również system obronny, pozwalający strzelać do przeciwników. Boba trzyma w dłoni broń, którą musi wyciągnąć zanim wsiądzie do wnętrza, gdyż jest tam dość ciasno i się za bardzo z pistoletem nie zmieści :) Ale zupełnie nie przeszkadza to w dobrej zabawie.

Mikromyśliwiec Boby Fetta

Mikromyśliwiec Boby Fetta

---
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: