Nogi Stonogi na Lodzie to nowa odsłona bestsellerowej serii gier Nogi Stonogi , która to obecnie liczy już cztery tytuły! Pięć lat temu pis...

Nogi Stonogi na lodzie. Recenzja gry

By | 18:00 Napisz komentarz
Nogi Stonogi na Lodzie to nowa odsłona bestsellerowej serii gier Nogi Stonogi, która to obecnie liczy już cztery tytuły! Pięć lat temu pisałam o grze Supernogi Stonogi (TUTAJ), a jest jeszcze wersja XXL oraz oczywiście klasyczne, które wyszły jako pierwsze Nogi Stonogi.

Nogi Stonogi

Recenzja gry Nogi Stonogi na Lodzie

Celem gry jest ułożenie jak najdłuższej stonogi. Każdy gracz wybiera jedną z czterech głów, a resztę elementów rozkładamy na środku kolorami. Pierwsza osoba rzuca wszystkimi kośćmi. W swojej turze może łącznie trzy razy nimi rzucić i sama decyduje czy chce to zrobić i ile kości przerzuci, a ile zostawi. Jeżeli wypadnie złota gwiazda - gracz ma szczęście, może ją wykorzystać do nogi jakiego tylko chce koloru.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny gry.

Nogi Stonogi

Co w przypadku, gdy nie ma już czterech czerwonych nóg, bo ktoś je zabrał? Gracz zabiera czerwony żeton z trzema nogami. A jeżeli nie ma już w ogóle czerwonych nóg, ma pecha, nie dostaje nic. Chyba że gracie w wersje trudniejszą z podkradaniem sobie żetonów. To jest świetny wariant dla starszych graczy!

Recenzja gry na YouTube:Gra Nogi Stonogi na Lodzie przeznaczona jest dla maksymalnie czterech graczy w wieku 4+ i może też być grą jednoosobową - jest taki wariant opisany w instrukcji i jest on całkiem ciekawy.

Nogi Stonogi

Jak pisałam na początku, Nogi Stonogi to kultowa seria i ja bardzo się cieszę, że powstała zimowa odsłona gry. Choć nie różni się od klasycznej, to bardzo fajnie jest w nią grać teraz, w te zimowe grudniowe dni. Za stronę graficzną odpowiada tutaj również pan Maciej Szymanowicz. Czy wspominałam już, jak bardzo wielbię jego twórczość..?

Jeżeli nie macie żadnej gry z serii Nogi Stonogi, zwróćcie koniecznie uwagę na tę zimową wersję. Te łyżwy na nóżkach robaków wyglądają genialnie! :)

Nogi Stonogi

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: