Pizazz ma dziewięć lat i urodziła się w rodzinie superbohaterów. Nie jest z tego powodu zadowolona - uważa że ma fatalne imię. Ale zupełnie...

Pizazz tom 1 i tom 2

By | 15:00 Napisz komentarz
Pizazz ma dziewięć lat i urodziła się w rodzinie superbohaterów. Nie jest z tego powodu zadowolona - uważa że ma fatalne imię. Ale zupełnie nikogo nie obchodzi to, co ona myśli. Rodzice postanowili się przeprowadzić, co jeszcze bardziej unieszczęśliwia dziewczynkę, która musi zostawić przyjaciół..

Pizazz

Recenzja książki Pizazz i Pizzaz kontra super-dżett

Pizazz ma problem z nawiązywaniem nowych znajomości. Zmaga się z niskim poczuciem własnej wartości, uważa że wszyscy są ciekawsi od niej, że ona ma nudne życie i nie ma w niej nic interesującego. W dodatku musi walczyć z superzłem, za co nie odnosi żadnych korzyści. Myślę, że niejedna nastolatka mogłaby zobaczyć w Pizazz cząstkę siebie.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny.

Pizazz

W drugim tomie w szkole dziewczynki pojawia się nowa superbohaterka imieniem Dżett. Pizazz uważa, że musi z nią konkurować, że musi pokazać że jest lepsza i fajniejsza. Sprawy nie ułatwiają inni uczniowie, którzy napędzają tę rywalizację. Tu również są poruszane problemy nastolatek, tylko w superbohaterskim wydaniu. Myślę, że dzięki temu tak szybko główna bohaterka przypada nam do gustu - bo łatwo się wczuć w jej perypetie.

Pizazz

Pizazz to całkiem ciekawa seria książek, w superbohaterski sposób poruszająca problemy, które w dużej mierze mogą dotyczyć i nas.

Pizazz

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: