Między półkami to jednoosobowa układanka, od której nie oderwiecie się ani na moment. Gwarantuję!

Między półkami - książkowa układanka

By | 19:36 Napisz komentarz
Między półkami to jednoosobowa układanka, od której nie oderwiecie się ani na moment. Gwarantuję!

Recenzja gry Między półkami na YouTube:


Piękniejszej gry dawno nie widziałam. Może to przez to, że jestem książkoholikiem, tak mnie Między półkami oczarowała.. W tej jednoosobowej łamigłówce znajdziemy 40 zadań w czterech stopniach trudności. Naszym celem jest ułożyć książki na półce tak, by dołożona na wierzch półka była idealnie w poziomie. Sprawdzamy to przepiękną doniczką z poziomicą! :)

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny układanki.


Zadania z najłatwiejszego poziomu są całkiem proste, ale na rozgrzewkę idealne. U dzieci w wieku 8+ również doskonale się sprawdzą. Im dalej w las, tym robi się coraz bardziej skomplikowanie. Przy układaniu książek trzeba pamiętać, że kot zawsze musi stać na jednej książce i znajdować się pomiędzy dwoma innymi. Możemy też mieć w wymogach zagadki że dwie książki muszą stać albo leżeć, bywa też że jest wskazana litera oznaczająca konkretną książkę. Pokazuję to bardzo dokładnie w filmie.


Między półkami to najpiękniejsza układanka, jaką mamy! Wspaniała na prezent, chwyci swym pięknem za serduszka i młodszych i starszych, a zabawa z nią jest fantastyczna. Na prawdę ciężko się oderwać.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: