O chłopcu, który stał się psem to kolejna wspaniała książka Bena Millera. Mamy jeszcze dwie: O dziewczynce która wpadła w baśń ( TU o niej...

O chłopcu, który stał się psem

By | 12:00 Napisz komentarz
O chłopcu, który stał się psem to kolejna wspaniała książka Bena Millera. Mamy jeszcze dwie: O dziewczynce która wpadła w baśń (TU o niej pisałam) i Jak poznałem Świętego Mikołaja (TU recenzja)

Recenzja książki O chłopcu, który stał się psem

Historia rozpoczyna się od snu, który główny bohater imieniem George często miewa. Śni mu się, jak dostaje szczeniaczka - malutką chihuahuę, którą kiedyś na prawdę dostał. Ale wkrótce mama Georga umarła i musieli oddać psa.. Chłopca smutek przybrał podwójną siłę..

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki.


George wraz z tatą pilnują posiadłości Jane, która wraz z córką Koko była w podróży statkiem wycieczkowym. Kiedy chłopca kolejny raz wyrwał ze snu odgłos wycia, spostrzegł że to chyba jednak nie we śnie, a na prawdę coś wyje. Nie mógł obudzić taty, który chrapał w najlepsze, postanowił więc sam wyjść i sprawdzić co tak wyje. Tak poznał ogromnego psa imieniem Północ - psa, którego właścicielem jest nowy mąż Jane. Okazało się, że wrócili szybciej z podróży, a Jane w jej trakcje wyszła za mąż.


To początek przygody. Przygody, w trakcie której George zamieni się z psem Północ ciałami. Czy będzie w stanie ochronić tych, których kocha pod postacią psa..?
Historia jest strasznie wciągająca, nie da się od niej oderwać! To opowieść o tym, jak potężna jest wyobraźnia, jak wiele możemy zrobić mając przy sobie przychylne osoby, a bycie psem wcale nie jest takie proste.. :) Książka ma całkiem sporo pięknych ilustracji, które nadają jej wyjątkowego klimatu.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: