Smerfolicjanci to trzydziesty tom komiksu z serii Smerfy, która to kolekcja po wielu latach została wznowiona i regularnie pojawiają się no...

Smerfolicjanci. Kolejny komiks o Smerfach

By | 16:30 Napisz komentarz
Smerfolicjanci to trzydziesty tom komiksu z serii Smerfy, która to kolekcja po wielu latach została wznowiona i regularnie pojawiają się nowe publikacje.

Smerfolicjanci

Recenzja komiksu Smerfolicjanci

Akcja dzieje się w wiosce Smerfów, którzy nie potrafią rozwiązywać problemów wynikających między nimi z różnych przyczyn i za każdym razem chodzą radzić się Papy Smerfa. Ten lekko poirytowany że regularnie ktoś mu przeszkadza w pracy, postanawia że spiszą kodeks i będą go wspólnie przestrzegać. Pewnego dnia zbierają się Smerfy i razem ustalają prawo które od teraz panować będzie w wiosce.

TU sprawdzisz aktualne ceny komiksu.

Smerfolicjanci

Do przestrzegania prawa Papa Smerf deleguje Ważniaka, który wraz z towarzyszem stają się kimś na kształt policji. Za przewinienia mieszkańcy wioski płacą orzechami. Czy to wystarczy, by Smerfy żyły w zgodzie? Niestety w wiosce pojawia się sabotażysta...

Smerfolicjanci

Cóż ja wam jeszcze mogę powiedzieć - jeśli lubicie Smerfy, koniecznie sięgnijcie po komiksy o nich. Przeniesiecie się do swoich lat dziecinnych :) Moja miłość do Smerfów jest ogromna, uwielbiam śledzić ich przygody zarówno na szklanym ekranie jak i na kartach książek czy komiksów i moje dzieci też przepadły w historiach o tych niebieskich stworzeniach. Są super!

Smerfolicjanci

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: