Emi i tajny klub superdziewczyn: Wioska Świętego Mikołaja to bardzo zimowa opowieść której akcja dzieje się w Laponii. Na początku książki ...

Emi i tajny klub superdziewczyn: Wioska Świętego Mikołaja

By | 10:30 Napisz komentarz
Emi i tajny klub superdziewczyn: Wioska Świętego Mikołaja to bardzo zimowa opowieść której akcja dzieje się w Laponii. Na początku książki poznajemy Laponię i historię Świętego Mikołaja - przeczytamy o tym, jak tradycja ta wygląda w niektórych krajach. Ale czas już zacząć wspaniałą przygodę z Emi i jej przyjaciółmi!

Recenzja książki Wioska Świętego Mikołaja

Opowieść zaczyna się od zorganizowania klubowego spotkania u Flory, w trakcie którego dziewczyny wylądowały na werandzie z kubkami gorącej czekolady. Mama Flory zapragnęła je zahartować, więc posadziła je na mrozie niezbyt ciepło ubrane i dała czekoladę :) Kiedy pojawi się Franek, jedyny superchłopak w paczce, bohaterowie zaczynają rozprawiać na temat oszczędzania energii elektrycznej. Na świąteczną przerwę klub nie zaplanował ani jednej tajnej misji, za to chcieli po prostu miło spędzić czas. Ale ich plany nie do końca się zrealizują..

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki.


Dzieci udadzą się na wyprawę do Laponii. Spotkają się z Mikołajem! Będą jeździć na sankach, podziwiać zorzę polarną i dowiedzą się, co to jest noc polarna. A wszystko dlatego, że profesor Kaganek musiał udać się na konferencję. Dodatkowo okaże się, że Tajny Klub jednak będzie mieć misję - odnaleźć zaginione listy...


Książki z serii Emi i tajny klub superdziewczyn są bardzo przygodowe i niezwykle ciekawe. Dużo można się z nich nauczyć przeżywając niezwykłą przygodę! I tym razem nie jest inaczej - zimowa przygoda ze Świętym Mikołajem dostarczy nam bardzo mroźnych, ale wyjątkowo ciepłych wrażeń :)


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: